Strona główna > Praca > Programista SQL/.NET

Programista SQL/.NET

Firma CDN-Partner w Krakowie sp. z o.o. jest największym w Małopolsce Partnerem firmy Comarch. Naszym klientom oferujemy oprogramowanie wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem (Comarch ERP XL i Comarch ERP OPTIMA, Comarch ERP Altum) wraz z wdrożeniem oraz własnymi rozwiązaniami.

Obowiązki:

  • Udział w projektach integracji (rozbudowy) systemów ERP.
  • Tworzenie oprogramowania na podstawie projektów i dokumentacji technicznych.
  • Wykonywanie testów funkcjonalnych i integracyjnych.
  • Wsparcie techniczne, optymalizacja i rozwój istniejącego oprogramowania.
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej oprogramowania.

Oczekujemy:

  • Znajomość baz danych MS SQL.
  • Znajomość języka SQL (T-SQL).
  • Umiejętność programowania obiektowego.
  • Znajomość Visual Studio.
  • Umiejętność programowania w C#.

Mile widziane:

  • Znajomość SSMS, Profiler.
  • Znajomość narzędzi analitycznych (Cristal Reports/Reporting Services).
  • Znajomość technologii ASP.NET MVC.
  • Znajomość systemów Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Comarch ERP Altum.

Oferujemy:

  • Pracę na samodzielnym pełnym wyzwań stanowisku w dynamicznie rozwijającej się Firmie (umowa o pracę, pełny etat).
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii.
  • Pracę w ramach ciekawych projektów.
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego.
  • Zatrudnimy również studentów.

Miejsce pracy: Kraków

Aplikacje z podaniem w tytule maila zwrotu „Rekrutacja SQL” prosimy kierować na adres praca@cdnpartner.pl.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez umieszczenie oświadczenia o treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego w firmie CDN-Partner w Krakowie Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zdrowa 24, zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018 r. Dz. U. z 2018 poz. 1000” oraz zapoznanie się z klauzulą informacyjną odnośnie przetwarzania danych osobowych dostępną na stronie: https://www.cdnpartner.pl/kontakt.