Strona główna > Praca > Handlowiec systemów ERP

Handlowiec systemów ERP

Firma CDN-Partner w Krakowie sp. z o.o. jest największym w Małopolsce Partnerem firmy Comarch.  Naszym klientom oferujemy oprogramowanie wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem (Comarch ERP Altum, Comarch ERP XL i Comarch ERP Optima) wraz z wdrożeniem oraz własnymi rozwiązaniami.

Głównym zadaniem osoby na tym stanowisku będzie aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz budowa i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami.

W zakres obowiązków wchodzą:

  • Telefoniczne poszukiwanie potencjalnych klientów.
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dla klientów.
  • Przygotowywanie ofert i materiałów promocyjnych.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Raportowanie wyników w systemie CRM.

Wymagania:

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji.
  • Komunikatywność.
  • Inicjatywa i samodzielność w działaniu.
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w sprzedaży oprogramowania dla firm.
  • Znajomość rozwiązań ERP (Comarch ERP).
  • Znajomość rynku.
  • Umiejętność doboru urządzeń do oferowanego oprogramowania.

Oferujemy:

✅  Świetną atmosferę.

✅  Pracę na samodzielnym pełnym wyzwań stanowisku w dynamicznie rozwijającej się Firmie (umowa o pracę, pełny etat).

✅  Dostęp do najnowocześniejszych technologii.

✅  Udział w szkoleniach i konferencjach.

✅  Duże możliwości rozwoju zawodowego.

✅  Możliwość realizacji własnych pomysłów.

✅  Firmowe wyjazdy i imprezy integracyjne.

✅  Pyszną kawę z ekspresu.

✅  Dostęp do programu MultiSport.

Miejsce pracy: Kraków

 Aplikacje z podaniem w tytule maila zwrotu „Rekrutacja HDLERP23” prosimy kierować na adres praca@cdnpartner.pl.

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez umieszczenie oświadczenia o treści:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego w firmie CDN-Partner w Krakowie Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Piastowska 44a, zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018 r. Dz. U. z 2018 poz. 1000″ oraz zapoznanie się z klauzulą informacyjną odnośnie przetwarzania danych osobowych dostępną na stronie: https://www.cdnpartner.pl/ki.