Strona główna > Praca > Konsultant – wdrożeniowiec systemów ERP

Konsultant – wdrożeniowiec systemów ERP

Zadania:

– Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielną realizację wdrożeń Comarch ERP (w obszarach wybranych spośród: handel, gospodarka magazynowa, logistyka, produkcja, księgowość, kadry i płace), polegającą na prawidłowej instalacji oprogramowania, konfiguracji pod kątem klienta, przeprowadzania szkoleń operatorów oraz asysty/obsługi powdrożeniowej.

– Udział w sprzedaży oprogramowania poprzez prowadzenie prezentacji.

– Przygotowywanie analiz przed i powdrożeniowych.

– Realizację prac serwisowych na rzecz klientów (zdalnie i w siedzibie klienta).

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe (ewentualnie ostatni rok studiów)/preferowane kierunki: zarządzanie, zarządzanie produkcją, inżynieria produkcji, logistyka, ekonomia.
  • Wiedza merytoryczna z zakresu organizacji przedsiębiorstw.
  • Umiejętność współpracy z klientem.
  • Kreatywność (umiejętność znalezienia rozwiązań wdrożeniowych przy niestandardowych problemach występujących u klientów).
  • Samodzielność oraz doskonała organizacja czasu pracy.
  • Znajomość oprogramowania z pakietu Microsoft Office.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość oprogramowania Comarch.
  • Znajomość języka SQL (Umiejętność pisania zapytań SQL).
  • Znajomość technologii Microsoft, w szczególności SQL Server.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Pracę na samodzielnym pełnym wyzwań stanowisku w dynamicznie rozwijającej się Firmie (umowa o pracę, pełny etat).
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii.
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego.

Miejsce pracy: Kraków

Aplikacje z podaniem w tytule maila zwrotu „Rekrutacja ERPXL” prosimy kierować na adres praca@cdnpartner.pl

Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez umieszczenie oświadczenia o treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacyjnego w firmie CDN-Partner w Krakowie Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Zdrowa 24, zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018 r. Dz. U. z 2018 poz. 1000” oraz zapoznanie się z klauzulą informacyjną odnośnie przetwarzania danych osobowych dostępną na stronie: https://www.cdnpartner.pl/kontakt.